Breaking News
Home / Moda / 2020 Gömlek Modelleri

2020 Gömlek Modelleri

Desen, Renk ve birbirinden farklı çeşitleriyle ilkbahar sezonunda trend modeller arasında gömlekler ve gömleğiniz ile uyumlu kombinler ortaya çıkmaktadır. Gömlekler nasıl kombinlenir? 2020 gömlek modelleri nelerdir? Şimdi size ilkbahar gömlek modasına dair bilmeniz gereken herşeyi anlatacağım.

Gömlek modelleri, sezonun her anında rahat bir şekilde giyebileceğiniz elbise olarak karşımıza çıkmaktadır. İlkbahar güzelliğini yansıtan gömlek için doğru kombin yapmak önemlidir. Bu şekilde daha iyi bir şekilde ön plana çıkmış olacaksınız. Bunu nasıl yapabiliriz. Bu makalemide sizlere gömlek kombininde dikkate almanız gereken ipuclarını vermeye calıstık. Sezonun en güzel ve şık gömlek modelleri ile birlikte fiyatlarına da yer verdik. Makalemizi sonuna kadar okumanız sizin için faydalı olacaktır.
Hiç vakit kaybetmeden konumuza başlıyoruz.
Her modelde olduğu gibi gömleklerde de önemli olan vücut şekline göre giyinme kuralıdır. Gömlekler için en uygun olan kombin paça bol pantolonlar ile midi etek ve skinny jeanler olmaktadır. Gömlek kombini olarak en çok dikkat etmeniz gereken renk karmaşasından daha uzak durmanızdır. Birbiri ile uyumlu olan renkleri kullanarak bu tarz bir karmaşıklığın da önüne geçebilirsiniz. Renk seçiminizi yaparken dört ton belirlenmesi gerekir. Bunlar tonlar sırası ile gömlek, alt model, çanta ve en son olarak ayakkabı için kullanılmaktadır. Gömlekler düz şekilde ise etek hareketli olmalı yada pantolon hareketli bir şekilde olması gerekir. Böylelikle desen kargaşasından kurtulmuş olacaksınız.
2020 gömlek fiyatları
Zara Model: 150 ile 200 TL Arasında.
Trendyol Milla: 50 tl – 53 tl
Happiness ist: 48 tl OLA Model: 43 TL

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir